سه شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۳
خانه / مجریان تلویزیون / مصاحبه با نجمه جودکی مجری برنامه «۱۷+»

مصاحبه با نجمه جودکی مجری برنامه «۱۷+»

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
نجمه جودکی

نجمه جودکی
نجمه جودکی
نجمه جودکی مجری برنامه «۱۷+» در خصوص جزئیات برنامه و ویژگی‌های اجرا گفت: برنامه «۱۷+» برنامه‌ای است که برای یکسال و پخش هر روزه طراحی شده است. در این برنامه دلسوز جوان‌ها هستیم اما به هیچ وجه قصد نصیحت کردن جوان‌ها را نداریم بلکه سعی می‌کنیم با آن‌ها همسو و هم‌جهت شده و با حال و هوای آن‌ها پیش برویم.
وی بیان کرد: قصد دارم در برنامه «۱۷+» در عین اینکه هیجان لازم را حفظ می‌کنم یک مجری مؤلف باشم. بنابراین تمام تلاش خود را می‌کنم تابه این نقطه برسم. مردم با من ارتباط خوبی برقرار کرده‌اند و دلیل انتخاب من برای این برنامه هم همین امر بوده است.
جودکی افزود: از هر آنچه که مردم نسبت به آن گارد بگیرند، پرهیز می‌کنم. خیلی مراقبم تا مخاطب من را به عنوان یک مجری قبول کند.
برای مخاطب احترام و ارزش زیادی قائلم. من گوش مردمم. سعی می‌کنم با قوی کردن حس ششم خود از کارشناسان سوالات مردم را پرسیده و از این طریق ارتباط خوبی با آن‌ها برقرار کنم.
وی از بخش‌های مختلف برنامه «۱۷+» گفت و بیان کرد: در این برنامه یک تالار مشاهیر داریم. ما در این برنامه ستاره‌سازی می‌کنیم و دستانم کاملاً باز است. از تمام قشرها و همه عرصه‌ها مهمان دعوت می‌کنیم و هیچ نوع موضع‌گیری نسبت به گروه خاصی نداریم.
مجری برنامه «سین مثل سریال» عنوان کرد: علت نامگذاری این برنامه با عنوان «۱۷+» به دلیل مخاطب قرار دادن قشر جوان است که از سن ۱۷ تا ۳۲-۳۳ سالگی را در بر می‌گیرد و جالب است که این برنامه در ساعت ۱۷ و از ۱۷ مرداد کار خود را آغاز کرد.
وی اظهار داشت: برای دعوت از مهمانان و کسانی که در برنامه حضور پیدا می‌کنند یک گروه چهارنفره داریم که مسئول این قضیه‌اند. برنامه «۱۷+» اتاق فکر بسیار قوی دارد. به علاوه یکسری تیم در شهرستان‌های مختلف داریم که بخش «حرفه-خبرنگار» را پشتیبانی می‌کنند.
در این بخش هر اتفاقی که در هر حوزه‌ای به جوان‌ها ربط داشته باشد، اعم از موسیقی، تئاتر، ورزش و در کنار آن معرفی جوان‌های موفق که در حرفه‌ خود کار بلد هستند، ارائه می‌شود.
جودکی بیان کرد: بخش دیگری که در «۱۷+» شاهد آن هستیم «منطقه آزاد» است. در این قسمت تریبون برنامه را به سراسر ایران می‌بریم و از مردم می‌خواهیم تا در مورد سؤال هفتگی برنامه نظرات خود را بیان کنند. همچنین با کارشناسانی که در برنامه حضور پیدا می‌کنند نیز در مورد موضوع برنامه و نظرات مردم بحث می‌شود. نکته مهم این است که از تمام نظراتی که مردم می‌دهند استفاده شده و حتی پخش هم می‌شود.
وی عنوان کرد: درصدد هستیم که از دو ماه دیگر، ماهانه در دو شهر برنامه را با دکور سیاری که داریم، اجرا کنیم. همچنین سایت برنامه «۱۷+» بسیار حرفه‌ای بوده و مسئول ارتباط با مردم است. در واقع با این سایت به یک منبع خبری تبدیل می‌شویم و هر روز در برنامه یک شگفتانه داریم.
جودکی در پایان گفت: دوست دارم مردم ما را از خود بدانند. چرا که ما حرف آنان را منتقل می‌کنیم. من تمام سعی خود را می‌کنم تا هر روز بهتر و بهتر شوم.

بدون دیدگاه

  1. خیلیییییییییییییییی خوشگلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی کردن مطالب غیر قانونی است