سه شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۳
خانه / مجریان تلویزیون / ژیلا صادقی: در حوزه غير خانواده، اجرا نمي‌كنم!

ژیلا صادقی: در حوزه غير خانواده، اجرا نمي‌كنم!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


ژيلا صادقي طرح ساماندهي مجريان را اتفاقي ميمون قلمداد مي‌كند. او مي‌گويد: اين اتفاق بعد از دو مرحله نشست مجريان با آقاي دارابي به طور رسمي اعلام شده است. هر يك از شبكه‌هاي سيما يك مسؤول در اين باره دارد و رتبه‌بندي مجريان به اطلاع اين مسؤولان رسيده است. بزودي قرار است اين رتبه‌بندي‌ها به اطلاع خود مجريان نيز رسيده شود. در جلسه مجريان با معاون سيما انتقادها و پيشنهادهاي زيادي مطرح شد كه در طرح ساماندهي لحاظ شده است.

zhilasadeghibanifilm1.jpg


 وي ادامه مي‌دهد: اين طرح به طور قطع به بالا رفتن كيفيت اجرا در رسانه ملي كمك شاياني خواهد كرد و بعد از اين در فواصل برنامه‌ها نشست‌هايي برگزار خواهد شد و نتايج كار مطالعه مي‌شود. همچنين ارائه مقاله و مطالعه در حوزه‌هاي تخصصي هر مجري از ديگر مسائلي بود كه آقاي دارابي به آن اشاره داشت. او در بخش ديگري از صحبت‌هايش اضافه مي‌كند: من حدود ۱۰ سال است كه در ژانر خانواده و برنامه‌هاي مرتبط با اين حوزه به اجرا مي‌پردازم و ترجيح مي‌دهم به پيشنهادهاي اجرا در ديگر حوزه‌ها، جواب رد بدهم. اين مسئله هم جزو آن دسته از مسائلي است كه در طرح ساماندهي مجريان گنجانده شده است.

اين مجري در خصوص طرح زمزمه‌هايي پيرامون تفكيك مجريان زن و مرد هم مي‌گويد: در گذشته نيز اين صحبت‌ها وجود داشته و موج جديد آن از هفته گذشته آغاز شده است. شايد هماهنگ نبودن مجريان زن و مرد در يك برنامه و گاف‌هاي آنان دليل اتخاذ اين تصميم بوده باشد. وي در پايان مي‌گويد: بهتر است نشست با مسؤولان تلويزيون در پايان هر فصل صورت گيرد، زيرا در هر فصل حداقل شاهد يك اتفاق جديد هستيم. همچنين شأن اجرا بسيار بالاست و مجري نبايد به منزلت كار خود لطمه وارد كند.

برچسب‌ها: ژیلا صادقی

بدون دیدگاه

  1. ایول … چه نازه… 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی کردن مطالب غیر قانونی است