پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / تازه های تلویزیون، سینما و تئاتر

تازه های تلویزیون، سینما و تئاتر

وام کرونایی رانندگان برون‌شهری به کجا رسید؟

مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: تسهیلات شش میلیون تومانی در نظر گرفته شده برای رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی بین شهری همچنان با مشکلاتی مواجه است و با وجود اینکه پیشرفت هایی در کار حاصل شده برخی از بانک ها …

ادامه نوشته »

ویروس کرونا تا فاصله ۱۰ متر یا بیشتر هم قابل‌انتقال است

از زمان شروع همه گیری، انتقال بیماری کووید ۱۹ از طریق هوا کمرنگ نشان داده شده است، اما در حال حاضر بیش از ۲۰۰ دانشمند نسبت به این موضوع درخواست تجدیدنظر کردند و به افراد هشدار دادند.

ادامه نوشته »

شکست در برابر کرونا به دلیل اقتصاد متأثر از تحریم بود

وزیر بهداشت با بیان اینکه بیشترین خسارت را وزارت بهداشت در کرونا داده است، گفت: عده‌ای دچار سهل‌انگاری شدند، چه مردم و چه برخی دوستان غیرمردم در جاهای دولتی و خصوصی و این دستاورد عظیم ملی به دست آمده را ساده انگاشتند.

ادامه نوشته »

تهران شرایط میزبانی برگزاری آزمون‌ها را ندارد / ضرورت کاهش فعالیت ادارات

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با درخواست از وزیر بهداشت برای دادن اختیارات بیشتر به ستاد کرونا در تهران، گفت: باید فعالیت کاری ادارات تقلیل یافته و برگزاری آزمونها تعطیل شود.

ادامه نوشته »

کودکان را در خودرو رها نکنید / افزایش دمای خودرو تا ۷۰ درجه

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از بالا رفتن درجه دمای در داخل خودرو تا ۷۰ درجه سانتیگراد خبر داد و گفت: هرگز کودک خود را در داخل خورو‌ها هر چند کوتاه رها نکنید.

ادامه نوشته »

بالاترین آمار مراجعه‌کنندگان با علائم کرونا در پایتخت طی ۲ روز گذشته

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه ظرف ۴۸ ساعت گذشته آمار مراجعه‌کنندگان با علائم کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی تهران به بالاترین رقم خود رسیده است، گفت: خواستار لغو آزمون‌های حضوری دانشگاه‌ها، تقلیل ساعت کاری و استفاده از ظرفیت ۵۰ درصدی کارمندان و استمرار …

ادامه نوشته »

بیمارستان‌های تهران موظف به پذیرش بیماران کرونایی شدند

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در نامه‌ای اعلام کرد که همه مراکز درمانی و بیمارستان‌ها به جز بیمارستان‌های تک تخصصی تا اطلاع ثانوی موظف به پذیرش بیماران مشکوک به کووید ۱۹ هستند.

ادامه نوشته »

۴ میلیون خانوار در صف دریافت وام جدید کرونایی

سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی وزارت رفاه با بیان اینکه اولین قسط تسهیلات یک میلیون تومانی قرض‌الحسنه دوران کرونا از تیرماه از حساب یارانه کسر می‌شود، گفت: هنوز 4 میلیون خانوار در صف دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی قرض‌الحسنه حمایتی هستند.

ادامه نوشته »
error: کپی کردن مطالب غیر قانونی است