جمعه , شهریور ۱ ۱۳۹۸
خانه / تازه های تلویزیون، سینما و تئاتر

تازه های تلویزیون، سینما و تئاتر

مقنعه بروجرد

مقنعه تترون نخی آلین همان مقنعه ساده بوده و از پارچه نساجی بروجرد که بهترین پارچه برای مقنعه نخی می باشد دوخته شده است و برای استفاده روزمره دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان و … مورد استفاده دارد. خرید آنلاین مقنعه بروجرد

ادامه نوشته »

آغاز ثبت نام خبرنگاران و اهالی رسانه برای دریافت کارت جشنواره تئاتر فجر

طبق اعلام روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبرنگاران فعال تئاتر و اهالی رسانه می توانند برای دریافت کارت این دوره از جشنواره ثبت نام کنند.

ادامه نوشته »

ثبت‌ نام اصحاب رسانه برای جشنواره فیلم فجر از شنبه

ثبت‌ نام اصحاب رسانه و اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ۲۴ آذر آغاز می‌شود و تا ۳۰ آذرماه ادامه خواهد داشت.

ادامه نوشته »

رشد ۴۰ درصدی هنرمندان در بخش مسابقه پوستر

مدیر بخش پوستر سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفت: امسال ۱۱۷ نفر با ۴۳۵ اثر از ۳۲ شهرستان متقاضی حضور در جشنواره بوده اند و از این تعداد ۸۳ مرد و ۳۴ زن تقاضای شرکت داشته اند که این آمار نسبت به سال گذشته رشد ۴۰ درصدی …

ادامه نوشته »

نظرات برخی از شرکت کنندگان در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو

ارتقا برنامه سازی، افزایش صمیمیت رادیویی در جشنواره و کاهش فاصله پژوهشگران با برنامه سازان سه نفر از تهیه کنندگان برنامه های رادیویی که در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو شرکت کرده بودند درباره این رویداد اظهار نظر کردند.

ادامه نوشته »

مشارکت ۹۱ درصدی شبکه‌های رادیویی در بخش مستمر

دبیر بخش داخلی کمیته داوران جشنواره بین المللی رادیو گفت: ۳۸ داور در ۱۶ گروه داوری در ساختارهای مختلف برنامه ‌سازی مثل «مستند ، نمایش ، مجله ، گفت‌و گو و گفتار، جنگ و مسابقه» آثار ارسالی برنامه‌سازان را گوش داده و نتایج خود را اعلام کردند.

ادامه نوشته »

حضور چشمگیر رادیو در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر

مسئول استودیوی رادیو در جشنواره موسیقی فجر گفت: رادیو بیش از دو هزار دقیقه را به جشنواره موسیقی فجر اختصاص داد. هیچ رسانه دیگری این حجم از خدمات و فعالیت رسانه ای را در این جشنواره ارائه نکرده است.

ادامه نوشته »
error: کپی کردن مطالب غیر قانونی است