چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / تازه های تلویزیون، سینما و تئاتر

تازه های تلویزیون، سینما و تئاتر

چه کسی استعفا داد؛ فردوسی‌پور یا فردوری‌پوس؟

استعفای عادل فردوسی‌پور از همکاری با شبکه سوم سیما! خبری که به همراه متن نامه استعفایی منتسب به عادل فردوسی‌پور، مجری حالا دیگر پیشکسوت ورزشی تلویزیون به سرعت در فضای مجازی پیچید و دست به دست شد. هر چند فردوسی‌پور هم یک مجری و تهیه‌کننده ورزشی مثل خیلی‌های دیگر است …

ادامه نوشته »

مردم حق دارند بپرسند پولمان چه شد

همیشه پای کار بوده‌اند و در زمان وقوع حوادث و بحران‌ها باری را به دوش گرفته‌اند. چهره‌های سرشناس و محبوب مردم، فارغ از هر قضاوتی درباره نیت و هدفشان، هر گاه که حضورشان کارساز بوده وارد میدان شده‌اند، اما در زلزله کرمانشاه ماجرا کمی پیچیده شد.

ادامه نوشته »

زنگ می‌زنند می‌گویند: فلان نقش لطفا!

برای مخاطبان تلویزیون بخصوص مخاطبان آثار طنز چهره آشنایی است. هادی کاظمی از بااستعدادترین کمدین‌هایی است که با سریال «شب‌های برره» و ایفای نقش حسام دو برره برای عامه مردم مشهور شد و از آن به بعد بود که تقریبا در بیشتر کارهای بعدی مهران مدیری حضور داشت.

ادامه نوشته »

پلیس‌هایی که سوپرمن نیستند

یکی از خیابان‌های فرعی اردستانی شلوغ است. همهمه مردم خبر از کیف قاپ‌ها می‌دهد و دختری که طعمه آنها شده است. موتورسواری همراه دوستش که ترک موتور نشسته، کیفش را می‌زنند؛ اما ناگهان دختر متواری می‌شود بدون آن‌که شکایتی به پلیس کند و همین تعجب همه را بر انگیخته است.

ادامه نوشته »

پاسخگویی را از خود تلویزیون شروع کردیم

پخش برنامه که به پایان می‌رسد و تیتراژ روی آنتن می‌رود، فرصتی برایم فراهم می‌شود تا سراغ رشیدپور بروم و گفت‌وگویی با او داشته باشم. او به گرمی استقبال می‌کند، اما به دلیل عجله‌ای که دارد می‌خواهد تنها سوالات مربوط به برنامه را از او بپرسم.

ادامه نوشته »

۶ میلیارد ریال حاصل گلریزان رادیو ایران برای آزادسازی زندانیان

دامنه پویش های مشارکت های مردمی آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد به رادیو ایران رسید تا در قالب این پویش طی ماه مبارک رمضان ماه همدلی و احسان، ۶ میلیارد ریال از سوی مردم اهدا شود.

ادامه نوشته »

فرصت سوزی گردشگری ایران / ارز مسافرتی چالش بر انگیز است

ایران در شمار ۱۰ کشور برتر در برخورداری از صنعت گردشگری است و با داشتن اقلیم چهار فصل و فرهنگ هفت هزار ساله ظرفیت بالقوه ای در صنعت گردشگری دارد، اما سوال اینجاست که چه میزان از این ظرفیت استفاده شده؟ اما از ین ۱۴۱ کشور رتبه ۹۷ داریم و …

ادامه نوشته »

مرداک دشداشه‌پوش

روتانا، نام شبکه‌ای است که تا همین چند وقت پیش رئیس آن که از قضا از شاهزاده‌های سعودی است در زندان بود؛ البته نه از آن زندان‌های مخوفی که با آمدن نام زندان به یاد می‌آورید بلکه در یکی از مجموعه قصرهای خاندان آل‌سعود در ریاض پایتخت عربستان سعودی که …

ادامه نوشته »
error: کپی کردن مطالب غیر قانونی است